Дружина президента України під час війни продовжує співпрацювати з іноземними партнерами, щоб врятувати життя важкохворих дітей, які не можуть продовжувати лікування в нашій країні.

Важливо Польський глянець Viva представив на обкладинці Володимира Зеленського з сім’єю: знаменитий кадр

Зеленська про співпрацю з першими леді

Олена Зеленська співпрацює з першими леді Франції та Польщі щодо організації порятунку онкохворих дітей. Вона робить все можливе для того, щоб врятувати українських дітей, які зараз борються з онкологією. Завдяки зусиллям лікарів з України та з-за кордону, громадських і благодійних організацій, міжнародних партнерів і волонтерів вдалося організувати "рейси життя". Це врятувало маленьких українців, які зараз разом із батьками потрапили у безпечні місця та продовжують лікування.

Наразі відправили 6 груп пацієнтів, згодом буде ще декілька "рейсів життя". Зараз понад 300 дітей продовжують лікування у клініках Європи, США та Канади.

Дітки не розлучаються з близькими, їдуть разом. Адже онкологія – це особиста війна для кожної родини, яку спіткав рак. Уявіть: вони мають воювати на два фронти – із хворобою та воєнними обставинами. Це надважке випробування,
– зазначила дружина президента.