Днями артистка Оля Полякова полетіла на Мальдіви з сім'єю. Вона вже встигла поділитися першим пляжним фото з елітного острова, чим обурила прихильників і спровокувала шквал критики. 24 канал пояснить, чому зірку засуджують у мережі через зимові канікули на дорогому курорті.

До теми У коричневому купальнику: Оля Полякова засвітила розкішне тіло на Мальдівах

Олю Полякову розкритикували за відпочинок на Мальдівах

Під новою публікацією співачки в інстаграм-профілі понад тисяча коментарів. Якщо одні користувачі захоплюються розкішним тілом зірки в купальнику, то інші не стримують свого обурення.

Уважні фоловери наголосили, що ще на початку вересня 2020 року разом з представниками шоу-бізнесу та івент-сфери Оля Полякова мітингувала під Кабміном. Тоді зірка заявляла, що в країні відбувається дискримінація за бізнес-ознакою, та вимагала дозволу на проведення концертів. Вона наголошувала, що люди пів року перебувають без роботи та без грошей.

Тому підписники зірки шоковані, що Полякова, яка ініціювала мітинг під назвою "Нас не чують", на час локдауну відправилась на елітний курорт. У коментарях вони пригадують найемоційніші заяви співачки та відкрито зляться:

  • А стільки криків було. І грошей немає, і жити нема на що, але тепер на Мальдівах;
  • Олю, може мені скинеш на картку, та я так відпочину?
  • Все як треба: з 20 грудня по 7 січня – для своїх корпоративи, з 8 по 24 січня – у відпустку, а ло*ам чекати закінчення локдауну. Ми за вас дуже раді;
  • Це та, що пікетувала під Кабміном, плакала, що грошей немає, а тепер на Мальдівах;
  • Плакала, плакала, що немає концертів і на Мальдівушки наплакала, а ми на локдауні нічого не заробимо і на концерти не підемо;
  • Так, а чого було кричати голосніше за всіх, що бідні артисти без грошей сидять? Уже б сиділа мовчки! А то верещала голосніше за всіх!

Відповідь Олі Полякової на критику в мережі

Наразі Оля Полякова відреагувала лише на один гнівний коментар. Вона пояснила, що належить до зірок першого ешелону, яким не страшні обмеження та заборони. За словами виконавиці, під Кабміном вона відстоювала права менш популярних артистів.

Якби ви були уважнішими, але нема на що сподіватися. Я ще раз по літерах: "10 артистам першого ешелону не страшно! Що робити десяткам тисяч простих музикантів?" Так зрозуміло? Злі люди, які не чують нікого, окрім себе,
– відповіла знаменитість.

Додамо, зірка продовжується публічно скаржитися, що потрапила на Мальдіви в сезон дощів. Погана погода та сильний вітер, за її словами, розчаровують не лише співачку з доньками, а й інших українських зірок, які обрали острів для зимового відпочинку.

"У нас продовжується дощ, вітер і жахлива погода. Ну добре я накликала це, бо хизувалась, а іншим зіркам це за що? За що цим нещасним Монатікам, Фреймутам, Потапам з Настями. Пробачте, друзі", – саркастично зауважила Оля Полякова.