Як відомо, 3 вересня Володимир Зеленський запустив особливий флешмоб у мережі. Актор і гуморист переглянув відео, на якому депутат президентської партії Олег Барна на питання журналіста про зафіксоване кнопкодавство відповів нецензурною лайкою. Саме воно спровокувало флешмоб, в якому українці теж відверто "посилають" народних депутатів.

Читайте також: "Що за ї**нута": Москаль емоційно вилаявся на Супрун через ліки від кору (відео)

Співачка Оля Полякова теж мала що сказати народним обранцям, тому записала досить емоційне відео, на якому не стримувала свого гніву. Артистка відверто заявила, що депутати забули, що вони працюють на українців.

"Щойно побачила відео, де народний депутат, обранець народу, посилає на три літери журналіста. Чуєте, ви, слуги народу, а ви часом не охр*ніли там всі? Ви взагалі за чиї гроші там засідаєте? Сьорбаєте з корита? Ви взагалі розумієте, навіщо ви там перебуваєте? Чи ви гадаєте, що туди прийшли, щоб красти гроші з бюджету, бути недоторканними? Так от, зберіться всі у величезну зграю, якою ви і є, і йдіть у ср*ку!" – заявила Оля Полякова.

Окрім цього, актор та гуморист Євген Кошовий приєднався до флешмобу. Він зазначив, що нардепів будуть "посилати" до тих пір, поки вони не виконуватимуть свою безпосередню роботу.