Яскраві костюми, несподівані перевтілення та запальні танці – це не все, чим може здивувати Оля Полякова під час свого виступу. Співачка наважилась взяти участь у небезпечному номері фокусника. За яскраві декорації для трюка зірка вже заплатила 10 тисяч доларів.

Читайте також: Донька Олі Полякової прикрасила обкладинку підліткового журналу: яскраве фото

Згідно з анонсом, артистку розпиляють під час її грандіозного шоу "Королева ночі", яке вона покаже в Палаці спорту. На очах глядачів один з кращих ілюзіоністів України виконає екстремальний номер, після чого Оля Полякова продовжить свій виступ.

"Коли я почув одну з нових пісень Полякової, зрозумів, що вона дуже, до речі, не типова для Олі. За своєю драматургією вона ідеальна для того, щоб під неї... розпиляти артистку. Справжнісінькою величезною електричною пилкою розпилювати її буде один з кращих ілюзіоністів України Андрій Чеканюк. Дія відбуватиметься на напівпрозорому столі, тому глядач зможе побачити смертельний трюк на власні очі", – розповів режисер Герман Ненов.

За словами організаторів концерту, це буде один з найграндіозніших виступів Олі Полякової. Для "Королеви ночі" вже розробили десятки яскравих декорацій. Окрім цього, співачка обіцяє показати багато сценічних костюмів, що неодмінно запам'ятаються її прихильникам. Виступ в Києві запланований на 26 жовтня.