"Супер-білявка" українського шоу-бізнесу має чи не найпопулярніший блог в країні. За її життям стежать понад 1,5 мільйона людей, відтак щодня на Instagram-сторінці Олі Полякової з'являються нові ефектні кадри.

Читайте також: Оля Полякова побачила плагіат у кліпі Світлани Лободи: фотофакт

У вівторок, 19 лютого, зірка вирішила зробити анонс нового кліпу на пісню "Лед тронулся". Однак до такої реклами Оля Полякова підійшла з креативом. Співачка опублікувала фото, засвітивши ідеальну струнку фігуру у спортивному костюмі. Незвичний look вона доповнила ковзанами. Позувала Оля Полякова на фоні комірок для зберігання речей, що додало переконливості її спортивному образу.

Ймовірно, ефектний кадр Оля Полякова зробила на знімальному майданчику кліпу. Зірка зізналась, що новий ролик хоче присвятити дітям. Артистка пояснила таку присвяту філософськими роздумами.

"Кліп "Лед тронулся" буде присвячений дітям! Часто у гонитві за успіхом і визнанням ми забуваємо про тих, заради кого живемо і працюємо – про наших дітей. Ми прагнемо зайняти високий статус у суспільстві, професії, а приділити трохи уваги дитині нам іноді бракує часу. Але ж тільки для них ми, незважаючи на всі наші помилки і поразки, – найкращі, найважливіші, найголовніші люди. Тільки для них ми справжні королі і королеви", – зазначила Оля Полякова.

Читайте також: Оля Полякова у червоному похизувалася стрункими ногами: гарячі фото

Пісня "Лед тронулся" співачка презентувала у лютому 2019 року. Прем'єра треку відбулась під час серії грандіозних концертів Олі Полякової "Королева ночі".

Слухайте пісню Олі Полякової "Лед тронулся": lyric-відео