Під час прямого ефіру артистка зустрічала учасників після їх феєричних виступів на паркеті. У дусі цирку Оля Полякова запропонувала Денису Берінчику авантюру – вгадати, який бал отримає він за постановку. Своє припущення зробила і запальна співачка. За те, що зірка не вгадала потрібне число, вона зняла один з елементів свого костюму.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 9 випуск: якими цирковими номерами дивували учасники шоу

Та на цьому співачка не зупинилась. Таке ж парі вона укладала з 7 парами. Врешті, коли всі зірки виступили на паркеті, співачка вийшла до глядачів оголена. Інтимні місця Олі Полякової прикривали дощечки, на яких писало "26 жовтня" – саме в цей день артистка виступить в "Палаці спорту" зі своєю програмою "Королева ночі".

Варто зазначити, що в такому звабливому образі вона засвітила струнку фігуру та довгі ноги.

"Танці з зірками 2018" 9 випуск дивитись онлайн – Оля Полякова оголилась у шоу

Танці з зірками
Це шоу, у якому зіркові учасники разом із професійними танцюристами змагаються за перемогу. Танці оцінює журі, а також глядачі, які голосують за улюблені пари. Вперше проект "Танці з зірками" в Україні та на українському телебаченні з’явився у вересні 2006 року на телеканалі 1+1.

Вийшло 4 сезони, після чого шоу більше не транслювали. Після 6 років перерви, у 2017 році легендарний проект "Танці з зірками" повернувся на телеканал "1+1". В новому сезоні шоу збільшилася кількість прямих ефірів та зірок-учасників.