Перші тижні нового 2021 року Оля Фреймут планує провести на курорті поблизу моря. До відпустки вона готується заздалегідь, тому відправилась наводити красу в елітний салон у Львові. На особистій сторінці в інстаграмі ведуча опублікувала фото в медичному центрі та зізналась, що її look для мандрівки підбирав чоловік Володимир Локотко.

Читайте також Ольга Фреймут захопила мережу рідкісним фото з чоловіком

Оля Фреймут в образі від чоловіка

До Львова зірка прилетіла в спортивному сірому комбінезоні з блискавкою та крихітним червоним серцем на грудях. Струнку талію в об'ємному вбранні вона підкреслила широким шкіряним поясом кремового кольору. Образ довершило тепле сіре взуття з хутряними вставками. Ведуча позувала без косметики та з розпущеним волоссям, демонструючи бездоганну природну красу та свіжість.

Оля Фреймут поспішила зізнатися, що аутфіт для поїздки обирала не сама. З комфортним повсякденним образом допоміг коханий продюсер "Нового каналу" Володимир Локотко. Вона наголосила, що look, які жінкам підбирають чоловіки, завжди виглядають досить сексуально.

"Я завжди бачу, коли чоловіка одягає жінка. Він тоді надто попрасований, чистенький, в тепленькому, в правильній палітрі, в камізельці, слухняний занадто. Я таке не дуже люблю. А ось коли чоловік підбирає образ дружині, виходить дуже навіть sexy", – поділилась Фреймут.


Оля Фреймут в образі від чоловіка / Фото Instagram / @freimutolia