Глядачів і суддів шоу вразила поява на сцені знаменитої української спортсменки.

Читайте також: Х-фактор 10 сезон 1 випуск: хто підкорив суддів незвичними голосами на першому кастингу

Мерлені розповіла, що вона рада з того, що всі її мрії в спорті здійснилися, але вона завжди любила музику, їй завжди подобалося співати.

Я на змагання брала з собою плеєр. Перед боротьбою я вставляла в вуха навушники, слухала музику, щоб себе налаштувати, щоб зняти страх і впевнено боротися. Я завжди мріяла взяти участь в "Х-факторі" і заспівати саме на цій сцені,
– розповіла спортсменка.

На сцені "Х-фактору" Ірина Мерлені виконала популярну пісню Мадонни – "You’ll see". Судді сказали, що її виступ не вразив їх та порадили займатися тим, що вона робить краще за всіх. Тому Ірина Мерлені отримала три "ні" та одне "так" від Ігоря Кондратюк і не пройшла до наступного етапу.

Виступ чемпіонки Ірини Мерлені: дивіться відео

Що відомо про Ірину Мерлені? Вона заслужена майстерка спорту з вільної боротьби. Олімпійська чемпіонка (Афіни, 2004), бронзова призерка Олімпіади (Пекін, 2008); триразовачемпіонка світу (2000, 2001, 2003), дворазова чемпіонка Європи (2004, 2005).

Ірина Мерлені завоювала срібну медаль на чемпіонаті світу з жіночої боротьби, що проходив у Баку. Незадовго до світової першості, Ірина упевнено виграла міжнародний турнір у Польщі.