54-річна Ольга Сумська активно грає в театрі, знімається в кіно та долучається до рейтингових телешоу. Вона зізналась, що своїм графіком і робочими моментами розпоряджається самостійно. Про те, чому відмовилась від особистої асистентки зірка розповіла в програмі співачки Ольги Горбачової "Сила Женщины".

Цікаво У вишиванці та з хусткою: Ольга Сумська зачарувала мережу образом – фото

Чому Ольга Сумська відмовилась від допомоги асистентки

Артистка зізналась, що нещодавно до неї звернулась дівчина, запропонувавши послуги помічниці. Вона зазначила, що може відповідати на телефонні дзвінки, підносити чай на зйомках та допомагати з особистими речами. За таку допомогу дівчина хотіла отримувати 500 доларів на місяць – майже 14 тисяч гривень. На думку знаменитості, це надто висока зарплата за подібну роботу.

Моя голубко, та за ці гроші я сама відповім на дзвінки, зроблю собі чай і буду носити сумочку, перепрошую, – наголосила Сумська.

Натомість акторка не відмовляється від допомоги по господарству. Лад у її просторій світлій квартирі в Києві наводять помічниці, а от готує Ольга Сумська самостійно. Вона пояснює це тим, що бездоганно вивчила смаки чоловіка та доньки, тому жодна інша жінка не приготує смачніше.

"Я кайфую від стану домогосподарки, яка варить борщ, готує щось смачненьке для своїх близьких. І нічого героїчного в цьому немає. І як би я якусь помічницю підпустила? Вона ж зробить, що Борисюк їсти не буде! Тому нікого не підпускаю. Так, в мене зараз є помічниці, вони хоча б прибирають нашу квартиру", – поділилась знаменитість.