У своєму інстаграм-профілі Олена Шоптенко розмістила фото, на якому одягнена у стильній трикотажній сукні довжини міді, що обтиснула її фігуру, та взута у зручному світлому взутті. Жінка стоїть у профіль біля вікна та усміхається на камеру. На знімку також можна побачити, що Олена відпочиває у сучасному дерев'яному котеджі біля лісу.

До слова У светрі та шкіряних штанах: Олена Шоптенко продемонструвала стильний образ

У дописі жінка розповіла, що 2020-й для неї був складним роком з усіма його наслідками. І вона має на увазі не лише коронавірус, яким вона перехворіла і через який вилетіла із шоу "Танці з зірками", а й інші випробування, які вона вирішила не розповідати.

"Цей рік був для мене повний випробувань і розумінь, потрясінь і переживань. І це все точно трохи змінило мене. Щороку в день свого народження я фіксую на папері тезу, яку приніс мені минулий рік і, яка стане черговим поповненням в "скарбничку" дорослішання. І цього року вона наступна: "Неможливо щось змінити, не розпочавши з себе". Все, що зовні, залежить від того, що всередині. І замість того, щоб боротися з вітряними млинами, краще боротися зі своїми страхами і комплексами", – поділилась Олена Шоптенко.

Жінка сподівається, що її 33-й рік життя буде значно кращим, ніж 32-й. А ще вона жартома додала, що день народження у понеділок – це чудовий привід почати все з початку і "нарешті худнути".