Олексій Тригубенко, чоловік, якому вдалося вийти у фінал романтичного проєкту "Холостячка" зізнався, що отримав величезний досвід на проєкті. Про це він розповів у відвертому інтерв'ю виданню "Факти".

До слова Активний відпочинок у Буковелі: Ксенія Мішина поділилась фото, як стоїть на сноуборді

Олексій Тригубенко про почуття до Ксенії

Олексій Тригубенко переконаний, що Ксенія Мішина – сильна та цілеспрямована дівчина. А йому близькі її життєві цінності, тому й хотілося бути поруч з нею. Чоловік зізнався, що на момент фіналу йому здавалося, що вони як пара могли б доповнювати один одного. Він розповів і про почуття до Ксенії в проєкті.

Сподобалася вона мені ще на першій вечірці. Я просто втратив голову від її краси! Але на початкових етапах спілкування мені хотілося зрозуміти, чи підходить мені Ксенія взагалі. Нерозумно говорити, що тобі подобається людина, коли ти з нею не провів жодного дня,
– розповів Олексій Тригубенко.

Чоловік додав, що на першому побаченні він намагався зрозуміти Ксенію та дізнатися більше про неї. Справжні ж почуття з'явилися під час подорожі пари в Мигію. Політ на повітряній кулі дав можливість Олексію зрозуміти, що він точно боротиметься за холостячку.

На шоу Тригубенко нерідко заявляв про спільне майбутнє та життя з Ксенією. Він зазначив, що розумів, що такі гучні висловлювання можуть її налякати, але додав, що згодом по-інакшому не можна було.

Ближче до фіналу настав такий етап, коли потрібно було повністю розкритися... Тому я намагався бути собою і говорити про наміри прямо. Адже у фіналі Ксенія вибирає одного, зволікати – зовсім недоречно. Зрозумійте, життя в проєкті летить дуже швидко,
– наголосив фіналіст шоу.

Олексій Тригубенко радий, що він пішов на "Холостячку", адже отримав тут великий досвід. Утім, він вважає, що краще було б, якби він покинув шоу раніше, бо це набагато простіше.