Олександр Вікторович виявився футбольним вболівальником та поціновувачем італійської кухні.

До речі, ще у 80-ті роки Кутіков писав музику для мультфільмів (серіал "Мавпенята": "Мавпенята. Герлянда з малюків", "Як мавпенята обідали", "Мавпенята і грабіжники").

— Відомо, що вам подобається Італія, безпосередньо її кухня та вина…

— До нас не довозять велику кількість вин. В Італії щорічно дегустують близько 19800 найменувань. Це по одному з 5-ти їх винних довідників.

— Знаю, що ви дуже любите футбол. Зокрема, вболіваєте за московський "Спартак"...

— В "Спартака" зараз дуже складний період. Молодий тренер, труднощі зі складом. Є маса об’єктивних причин, чому моя улюблена команда не на першому місці, як би мені цього хотілось. Через те, що я у дитинстві грав у футбол, при чому професійно, маю на увазі на рівні дитячої школи. Не погано для любителя, для вболівальника розбираюсь у футболі.

— За якими чемпіонатами слідкуєте, окрім російського?

— Я постійно дивлюсь чемпіонат Іспанії, я постійно дивлюсь чемпіонат Англії. Перестав дивитись чемпіонат Італії, тому що на жаль в останні роки італійський чемпіонат взагалі не радує. Але є іспанський та англійські чемпіонати, які просто вражають своїм наповненням, якісним наповненням, вони добре розвиваються. Подивіться, як грає "Барселона", це ж неймовірно!

«Є іспанський та англійський чемпіонати,
які вражають своїм наповненням, якісним наповненням,
вони добре розвиваються.
Подивіться, як грає „Барселона“, це ж неймовірно!»

— Воротар ФК "Спартак" — Андрій Дикань, це надбання команди?

— Звично, безумовно! Я просто у захваті, що людина зрілого віку як для футболу грає дуже добре. Але він знаходиться у гарній формі, а найголовніше він справжній професіонал, він з повною віддачею грає за команду, і це не може не підкупити справжніх поціновувачів футболу. І звичайно, якщо він принесе користь не лише "Спартаку", але й збірній України, то просто чудово. Тому що я за збірну України вболіваю, я взагалі вболіваю за збірні країн СНД.

— Ви більше вболівальник — той, що біля телевізору чи у барі з компанією, чи ви ходите на стадіон?

— Я ходжу на стадіон, у мене є абонемент на усі домашні матчі "Спартака". Але, на жаль, графік моєї роботи не завжди дає можливість потрапити на стадіон. Але я ходжу, коли є можливість. Тому що, для того, аби любити та розуміти футбол, треба дивитись його не по телевізору, а на стадіоні.

— Аби відчути справжню атмосферу футболу?

— І це також. На стадіоні ти бачиш малюнок гри, ти бачиш як розставлені гравці, те, що називається тренерським задумом — ось що цікаво.

— Чи слухаєте ви молодих виконавців, хтось вирізняється?

— Я останнім часом дуже мало слухаю російських та пострадянських молодих виконавців, тому що зовсім великий відсоток людей, з тих, хто представляє свої матеріали — вони нікуди не годяться. І все це вплив Інтернету. Тому що в Інтернеті можна викласти все, і там тебе похвалили 26 людей, і ти вже вважаєш, що ти достойний видаватись.

«По-справжньому сподобались Coldplay.
Вважаю, що це краща група світу.
Це моя особиста думка —
вони хороші композитори».

— На 7–10 колективів з’являється хоча б один гідний?

— Можна назвати кілька груп з останньої хвилі закордонних музикантів, які мені сподобались, по-справжньому сподобались — це Coldplay. Вважаю, що це краща группа 10-тиріччя чи навіть 12 років — краща група світу. Це моя особиста думка — вони хороші композитори, вони ні на кого не схожі, кожна їхня платівка своєрідна, вона правильно рухаються, а це дуже важко.

— Тобто головне, аби музиканти завжди мали що показати?

— Є маса колективів, які вдало стартують, а скажімо, наступний їхній альбом — все, вони здалися. Є багато груп — однієї платівки. Але це було і раніше. По-справжньому хорошим групам дано випускати кілька хороших платівок. Ще можу відмітити Muse — хороша група, Placebo мені подобається. А інші — вони вже давно існують, вони повинні бути оцінені музикантами, які мають смак, і не важливо в якому стилі ти граєш.

Марія Бірюкова
Телеканал новин "24"