Український блогер Олександр Волошин має доволі велику аудиторію – в інстаграмі на хлопця підписані 1,4 млн читачів, а в тіктоці близько 1,2 млн підписників. Однак, зараз всі аккаунти Волошина заблоковані через інцидент з подарунком.

До слова Дитяча зневіра: з'явилося повне відео, як блогер Волошин "киданув" дівчинку на айфон

Біографія блогера Олександра Волошина

Про життя Олександра Волошина відомо небагато. Хлопець родом із столиці й активно розвиває свої сторінки у соціальних мережах. Там він розповідає про свої будні, особисте життя й іноді хизується дорогим одягом.


Олександр Волошин: біографія блогера / Фото Womanmagazine

Блогер захоплюється музикою і вже встиг випустити трек з назвою "На синем Porсhe". В одному з інтерв'ю Олександр розповідав, що він мріє стати найбільш знаною людиною СНД і хоче зібрати цілий стадіон "Олімпійський".


Олександр Волошин: біографія

Також, у 2020 році Волошин жив у тікток-будинку, де вони разом із іншими відомими блогерами знімали різноманітні ролики для цієї соціальної мережі.

До речі Пограбував дитину: тіктокера Волошина за витівку з айфоном можуть ув'язнити

Особисте життя Олександра Волошина

Відомо, що хлопець зустрічається з іншою блогеркою і співачкою Анною Трінчер. Дівчина вже встигла відреагувати на вчинок Волошина й повідомила, що після інциденту з айфоном підписники почали хейтити і її.


Анна Трінчер і Олександр Волошин / Фото з інстаграму

Однак, співачка додала, що є впевненою, що ця неприємна ситуація – розіграш і вона у будь-якому випадку буде на стороні коханого.