Наразі актор постійно перебуває під наглядом спеціалістів через наявність супутніх захворювань. Про це повідомляє "РБК-Россия".

Читайте також Відомий ведучий Ларрі Кінг потрапив до лікарні з коронавірусом

Донька Олега Басилашвілі відзначила, що попри легку форму перебігу коронавірусної хвороби, лікарі порадили артисту бути під медичним наглядом.

Олегу Валер'яновичу запропонували госпіталізацію, і він відмовився, хоча почувався дуже добре. Але, на думку лікарів, враховуючи вік, краще перебувати в лікарні і там отримувати необхідну терапію,
– прокоментувала вона.

В афіші Великого драматичного театру, в якому грає Басилашвілі, до кінця січня скасували всі спектаклі за його участю.

Що відомо про Олега Басилашвілі

Олег Басилашвілі – відомий радянський та російський актор театру та кіно. У його творчому доробку понад 100 різних ролей. Серед найбільш популярних картин можна виділити "Службовий роман", "Вокзал для двох", "Осінній марафон", "Майстер і Маргарита".

Актор відомий своїми висловлюваннями на підтримку України. Зокрема, він заявив, що йому незрозумілі цілі, яких намагаються досягти "повстанці" на Сході. І також він висловив сумнів щодо того, як російські ЗМІ висвітлюють подій на Донбасі.

У 2015 році Мінкульт України вніс Олега Басилашвілі до "білого списку" артистів, які підтримують територіальну цілісність і суверенітет країни