Запальна композиція "Кобіта" популярного гурту "ВВ" отримала не менш гаряче відео. Для зйомок ролика Олег Скрипка запросив чимало красунь, які зіграли роль галицьких спокусниць.

Читайте також: Гурт "ВВ" випустив відеокліп на щемливу народну пісню "Дібрівонька": відео

"Кобіта" з галицького діалекту – це суперова, класна дівчина або жінка. Зараз існують певні упередження щодо красивих і стильних панночок: їх критикують або ж взагалі висміюють. Проте я залюбки стану на їхню сторону! Так, вони полюбляють покрутити нами, чоловіками, та така наша важка чоловіча доля, що ж поробиш! Сяйні, гожі, вальні наші дівчата, кобіти будь-якого віку!
– пояснив Олег Скрипка.

Режисер ролика Олена Вінярська зізналась, що зйомки кліпу відбулись у Львові. Ролик створювали за участю десятків дівчат, які вбрали сексапільне вбрання, зокрема, червоні купальники.

"Ми не могли просто поїхати до Львова та відзняти просто Олега Скрипку і просто красиві краєвиди: ми були б не ми, якби зробили те, що першим спаде на думку! Як результат – вийшла робота, яку хочеться додивитися до кінця! Впевнені, що Львів відтепер будуть називати не містом Лева, а містом Левиць", – пожартувала Олена Вінярська.

Дивіться кліп гурту "Воплі Відоплясова" на пісню "Кобіта" (відео):