Зі сцени Національної опери України Олег Меншиков зачитав найяскравіші спогади з життя, наче з книги мемуарів. Кожна імпровізована глава - це спогад та настрій актора, що супроводжувала відповідна мелодія.

"От зараз те, що я буду говорити, це не тому, що ми зараз у Києві. А тому, що Київ ось тут. Ось до всього того, до маршу, до Фоменко, Ванесси Редгрейв був Київ. Був третій курс, кіностудія Довженко. Тут мої родичі, які я маю надію тут у залі, тут дуже багато людей, які мені дорогі, і з якими я починав", - розповів народний артист Росії Олег Меньшиков.

У проекті, актор виступив не лише у якості виконавця головного лейтмотиву, але й як художній керівник та генеральний продюсер. В "оркестрі" 25 артистів-музикантів, які не просто грають на інструментах, а й танцюють, влаштовують жартівливі дуелі на барабанах.

Презентація музичного проекту Олега Меньшикова відбулась у травні цього року в Росії. У Києві "Оркестр мрії" заграє двічі, другий вечір музики, акторської гри та спогадів запланований на 23 листопада.