У соцмережах Олег Сенцов повідомив, що його син Владислав вступив до університету Карпенка-Карого на бюджетне навчання. Нещодавно військовий також показував фото з маленьким сином Дем'яном.

До теми Сенцов показав відео, як його з побратимами евакуювали після поранення: "У тебе щока дірява"

Сенцов назвав діагноз 19-річного сина

Режисер зізнався, що діагноз аутизм Владиславу поставили у 3 роки. Виявляється, хлопчик не розмовляв до шести років, не вмів грати іграшками та ходив безцільно по колу.

"Важко прийняти, що твоя дитина не така, як інші, але ще важче боротися з хворобою, від якої немає ліків... Ми ходили по безкінцевому колу лікарів, пробуючи усі методики, які тільки існували. Влада вигнали з двох звичайних дитсадків, і він опинився в спеціалізованому. Тоді він заговорив", – розповів Сенцов.

За його словами, у спеціалізованій школі Владиславу ставало краще, тож поступово батьки зменшили кількість ліків. Проте там підліток зіткнувся з булінгом, тому відмовлявся ходити на навчання.

А потім настав 2014, окупація Криму та тюрма. Нас розлучили на п'ять років, і Влад виріс без мене. Після мого звільнення забрати його в Київ було справою нелегкою, але ми зробили це. Тут він пішов у звичайну школу, знов було важко. Він майже не знав української, але вивчив її та вирішив вступати на художника театра ляльок,
– розповів кінорежисер.

Сенцов зізнається, що з дитинства Владислав любив казки та малювання, і з роками його вподобання не змінилися. Тепер сімʼї повідомили, що син вступив на бюджетне навчання, з цієї нагоди він посмажив для рідних відбивні.


Олег Сенцов показав 19-річного сина / Фото з його інстаграму

Підписники режисера у коментарях привітали Влада зі вступом до вишу:

  • "Вітання Владу найперше і всім вам. Гордість для батьків!"
  • "Вітаю! З яскравим поповненням у наших творчих рядах! Натхненного навчання!"
  • "Щасти тобі, дитино! Ти такий гарний, світлий, неповторний! Нехай тебе по життю завжди оточують добрі, розумні люди зі світлими душами".
  • "Як мама хлопця з такими ж особливостями, неймовірно радію успіхам наших дітей! Щасливої творчої дороги Владу!"
  • "Вітаю, яка ж класна новина! Нехай у нього все складається".
  • "Ця розповідь – мотивація для батьків діток з таким діагнозом. З подякою".
  • "Яка крутезна історія! Усього найкращого Владу у майбутньому!"

Нагадаємо, що Владислава народила Сенцову перша дружина Алла, з якою він розлучився у 2016 році. Також у цьому шлюбі у режисера з'явилася донька Аліна. Втретє режисер став батьком у 2020 – журналістка Юлія Бабич народила від нього доньку Емму, але вони розійшлися.

А вже в липні 2022 року військовий одружився з юристкою Веронікою Вельч. У грудні того ж року він вчетверте став татом сина Дем'яна.