Як повідомляє Cultprostir, фестиваль "Хроніки Криму", який пройде 11-12 червня до Дня Росії, організовують Міноборони Росії та так зване "міністерство культури Криму".

Зокрема, "міністр культури Криму" Аріна Новосельська проанонсувала виступи на фестивалі таких гуртів: "Парк Горького", "Звери", "Город 312", "Ария", "Алиса", рок-музиканти з Фінляндії та Німеччини, а також екс-вокаліст легендарніх рок-груп Deep Purple і Rainbow американець Джо Лінн Тернер.

Однак видання Cultprostir з'ясувало, що оголошені виступи не підкріплені контрактами, а з деякими артистами організатори фестивалю навіть не вступали у переговори. Спростувала інформацію концертний директор російської групи "Звери" Лєра Агапова.

Крім того, обурена скандальною інформацією і концертний директор Джо Лінн Тернера Майя Козирєва.

Інформація про виступ в Криму є неправдивою, і організатори не мали права включати ім'я Джо Лінн Тернера в анонс фестивалю. Я вже зв'язалася з ними, і нехай вони знають, що якщо цю жахливу помилку повністю не буде виправлено найближчим часом, вони будуть мати проблеми і можливі позови через незаконне використання імені артиста,
— наголосила Козирєва.

Читайте також: Відомий італійський співак відмовився виступити в окупованому Криму