Ніби звичайна репетиція симфонічного оркестру, перші ноти і... лунають відомі пісні "Океану Ельзи". Святослав Вакарчук намагається розвеселити музикантів, вони посміхаються - контакт налагоджено.

“Перший раз ми з листа прочитали, а наступний - вже запис. Він написав дуже такою гармонічною мовою, і легко воно усе сприймається. Нас хвалять музиканти, ми стараємося”, - каже музикант симфонічного оркестру Наталія Пилипенко.

До концертної програми увійдуть вибрані композиції з семи альбомів групи. Експерименти з оркестровою музикою в "океанів" були ще 9 років тому, але цього разу вирішили не робити спеціального аранжування.

“Я хотів послухати, як буде соло-гітара звучати зі скрипками, оскільки ми вже давно не граємо оригінальне аранжування один в один так як на записі. Бо ми, як правило в процесі видозмінюємо. Багато хто каже, ми так хотіли почути улюблену пісню, а ми її навіть не впізнали. От зараз точно впізнають”, - каже лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук.

Диригент симфонічного оркестру Євген Воронко каже, що за енергетикою музика групи є роковою, а у стилістиці чується чимало пряних акордів.

“В їх творчості є багато симфонізму такого, не тільки за рахунок звучання симфонічного оркестру. Це все можна було відтворити на синтезаторах. Клавішні парти, дуже цікаві контрапункти, склад, ритмічна пульсація. таких характерних малюнків дуже багато в академічній музиці у Стравінського, Шестаковича, у Малера”, - каже диригент та керівник Київської муніципальної опери Євген Воронко.

"Океан Ельзи" у супроводі симфонічного оркестру зіграють в Києві 6 та 7 жовтня. Нову програму також почують меломани в Москві, Санкт-Петербурзі та Мінську.