Ще за годину до початку виступу - на сцені останні приготування. Рок-музиканти разом з оркестром проводять генеральну репетицію. Лідер гурту Святослав Вакарчук помітно нервує, зізнається, навіть більше, ніж кілька днів тому, коли гурт грав таку ж програму у московському Кремлі.

"Просто в Києві - це вдома. З точки зору самого залу, мабуть цей зал нам ближчий, хоч ми в принципі не дуже любимо ці такі сидячі , я їх називаю - зали для з’їздів. Але тут ми виступали багато разів, а в Кремлі ми виступали вперше, не знали чого чекати. Але, з другого боку відповідальність завжди велика в тому місті, в якому ти живеш", - зізнається музикант Святослав Вакарчук.

"Ми відразу знали, що це буде за музика, музика "Океану Ельзи" - на слуху, тому вивчати спеціально це не потрібно було. Ми розуміємо, цю музику, ми відчуваємо її, ми, в сенсі звуку, складаємо єдине ціле зараз з групою", - каже диригент симфонічного оркестру Євген Воронко.

У програмі - найкращі хіти за усю історію гурту - "Віддам", "Холодно", "Друг". Виконали і українську народну "Ой чий то кінь стоїть", а композицію "Вулиця" - присвятили пам’яті засновника компанії "Apple" Стіва Джобса. Шанувальники зізнаються - концертів "Океанів" не пропускають, адже саме тут отримують шалену позитивну енергетику.

"Ми взагалі намагаємося жодного концерту "Океану Ельзи" не пропускати. Пам’ятаю, ми навіть ходили в Палац спорту на концерт "Дольче віта", коли я лежала в лікарні поруч і я просто втекла з лікарні, я була тоді вагітна, на концерт і повернулась до лікарні", - ділиться телеведуча Марічка Падалко.

2-годинний виступ музикантів минув на одному диханні - тричі гурт викликали на "біс", багатотисячним хором співали пісні, від компліментів не втримався навіть голова КМДА - Олександ Попов, що з великим букетом дякував зі сцени музикантам.

Другий, додатковий концерт "Океану Ельзи" з симфонічним оркестром у п’ятницю, потому - таку ж програму музиканти презентують у Мінську.