Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив популярний російський ресурс Super, що спеціалізується на новинах зі світу шоу-бізнесу.

За інформацією видання, "Первый канал", який зазвичай на Новий рік тішить своїх глядачів так званими "вогниками", обиратиме учасників цього дійства за допомогою голосування.

Читайте також: Російські артисти зможуть виступати в Україні тільки після дозволу СБУ

Після минулорічного гучного скандалу, коли в інтернеті було складено петицію проти миготіння в "новорічних вогниках" федеральних телеканалів одних і тих самих осіб, "Первый канал" зважився на зміни. У співпраці з соціальною мережею "Однокласники" (заборонена в Україні – "24") він запускає спеціальне голосування, яке буде формуватися за допомогою програми "Твої зірки на "Первом". Користувачі зможуть вибрати із запропонованого шорт-листа до трьох улюблених виконавців, яких вони хочуть бачити на телеекрані в ніч з 31 грудня 2017-го проти 1 січня 2018 року,
– йдеться у дописі.

До слова, журналісти ресурсу з’ясували, що до умовного ТОП-60 потрапили українські групи "Гриби" та "Время и стекло", яких вони іменують "свіжою кров’ю". Крім того, на "вогнику" може виступити один із проривів року в Росії – уродженець Казахстану Jah Khalib.

Нагадаємо, група "Время и стекло" нещодавно випустила новий кліп на пісню "Троль".