Все менше разів разом на публіці почали з'являтися 46-річний Леонардо Ді Капріо та 23-річна Каміла Морроне. Але в їхніх стосунках – справжня ідилія. Про нові деталі роману голлівудського актора та фотомоделі повідомило видання ET Online.

Цікаво Леонардо Ді Капріо з Камілою Морроне у Нью-Йорку: стильний вихід пари

Видання розповіло, що Леонардо і Каміла люблять один одного і щасливі бути разом.

Вони дуже люблять один одного. Каміла – дівчина його мрії. Вона молода, мила, проста і чудово ладнає з його сім'єю, як і він з її. Вони знають один одного цілу вічність,
– розповіло джерело.

Також видання повідомило, що пара зустрічається з 2017 року. Але саме карантинні умови дозволили зіркам зблизитись набагато більше. І хоча зазвичай Леонардо Ді Капріо полюбляв проявляти незалежність і проводити вільний час з друзями в барі, то на самоізоляції він насолоджувався відпочинком з коханою.

За весь час роману Камілу та Леонардо бачили на вулицях міста нечасто. А лише одного разу пара відвідала разом церемонію вручення Оскара. Окрім того, закоханих не бентежить різниця у віці, адже актор старший від моделі на 23 роки.

У Голлівуді, та й взагалі у світовій історії, дуже багато пар з великою різницею у віці. Я думаю, що кожен повинен мати можливість зустрічатися з тим, з ким він хоче,
– вважає Каміла Морроне.

Джерела, близькі до пари, також повідомили про те, що стосунки між знаменитостями є серйозними. Але поки що вони не збираються одружуватися.

Для перегляду фото гортайте праворуч: