Зі сцени неслася не тільки потужна музика, а й шалена енергетика. Беззаперечно, гурт виклався на повну.

Читайте також: Чим здивував Atlas Weekend 2017: плюси та мінуси організації

Виконання пісні "Танці" (кавер Noize MC на культову пісню гурту "Воплі Відоплясова" – "Танці") на концертах Noize MC завжди супроводжується особливим ритуалом. Під цей трек Іван викликає на сцену усіх – хто стоїть під нею чи за кулісами. Натовп людей скажено відривається разом із гуртом. Трек "Танці" – своєрідний протест проти дрес-коду у клубах та на концертах.

"Акція" Noize MC ламає уявлення про пропускну систему: "Я реализую своё право танцевать везде и всегда. Люди, чего же вы встали?! Хочу, чтоб вы тоже плясали, над головами в воздухе зимнем размахивая своими трусами. Не прогибайся под их систему, поддержи танцевальный бунт! Наши девизы — "Дресскод ***", "Фейсконтроль капут!"

Встояти під запальні "Танці" не змогли навіть сек’юриті – відривалися з усіма, підспівували Івану, знімали відео на телефони.

Охоронцям також хотілось розважитись під час концерту

Пісня "Иордан" в Україні звучить винятково. Її Іван Алєксєєв написав разом з Сашою Соколовою з гурту Atlantida Project у 2015 році.

В інтерв’ю російському журналісту Юрію Дудю музикант розповів, що цей трек для нього особливий. У 2014 році Noize MC через виступ на ZaXidFest потрапив під цькування з боку російських ЗМІ у себе на батьківщині (на фестивалі під час виступу Іван взяв у руки український прапор – 24).

Того року музикантам скасували понад десять концертів в Росії з абсурдних причин – "мінування концертної зали", "пошук наркотиків". Іван Алєксєєв в інтерв'ю зізнався, ці події неабияк по ньому вдарили. Демо-запис пісні "Иордан" з приспівом Саши Соколової ("Ледники растают – восполнится Иордан. Все помирятся") дав поштовх йти далі.

Я написав куплет і зрозумів, що право записувати музику і говорити у мене ніхто не зможе відняти, поки я живий. І я подумав, що все буде добре,
– сказав музикант.

"Иордан" є своєрідним антивоєнним гімном: "В камуфляжные пятна опять на экранах сложатся пиксели. Очереди автоматные многократно звукорежиссёр приглушит в миксе. Снова голос закадровый невероятную правду нам о врагах наших расскажет. Слова свои складные тоном прохладным читая с бумажек. И ни на одном из девайсов не откроются неудобные ссылки. Как веки бойца, спешащего к маме домой в коробке из цинка. С ухмылкой директор кровавого цирка билетные корешки считает. Но ледники растают, ледники растают!"

Читайте також: Музика та розваги: Atlas Weekend у фотографіях

Музиканти грали трохи більше як годину. Зазвичай, сольні концерти Noize MC тривають до 3 годин, тож багатьох хітів публіка так і не почула. Та віддані фанати прийшли на фестиваль з гітарою, і, коли виступ гурту закінчився, хором відспівали пісні, яких зі сцени не почули.