Про це в ефірі програми "Право на владу" повідомив міністр культури Євген Нищук, пише ТСН.

"Здебільшого це абсолютно спонсорські кошти різних медіакомпаній, спонсорів. Так відбувається практично завжди", — зазначив міністр.

За словами Нищука, проведення Євробачення – це не тільки витрати для міста, яке прийматиме конкурс, але й привабливість свого регіону і заробіток.

У дні, коли тривало Євробачення-2016, у мене була робоча поїздка на запрошення шведської колеги міністра культури, тому я був свідком великої перемоги Джамали. Я перед цим спілкувався з медіабосами, які організовували це неймовірне високотехнологічне шоу. Вони говорили про те, що це насправді є великим заробітком. Побоювання людей і міністра фінансів Олександра Данилюка, який переживає за наповнення і витрати, є природнім,
— зазначив міністр.

Він також розповів, що отримував телефонні дзвінки від мера Києва Віталія Кличка і влади Херсона.

"Я чув про готовність Одеси, Львова і Дніпра. Мені телефонували з Херсону. Це розуміння того, що ми все можемо робити", — зазначив Нищук.

Нагадаємо, співачка Джамала перемогла на цьогорічному Євробаченні, представляючи Україну у Стокгольмі з піснею "1944". Відтак Євробачення-2017 відбудеться в Україні.