Для неї музика – універсальна мова спілкування. Вона одна з небагатьох, хто вміє щиро дивитися в очі своїм шанувальникам і відчувати душею, що їм потрібно. Її поведінку на сцені називають магічним дійством.

- Ніно, поділіться своїм секретом. Як відбувається так, що глядачі на концертах мов підпадають під якісь магічні сили. І навіть не знаючи грузинської мови, підспівують Вам. Як Ви це робите?
- Я їх дуже люблю. От чесно. Я їх чесно люблю. Це моє життя. Це моє все. Все, що було у мене в житті – це все вони. Я постійно готуюсь. Готуюсь морально – я розумію, що нічого не можна пропустити, я дивлюсь їм в очі, я бажаю бачити очі, я дивлюсь душею, що для них зробити.

- Я знаю, що Ви дуже любите Київ. І навіть колись Ви говорили, що хотіли би жити тут. Чи є ще таке бажання?
- Звичайно. Звичайно є бажання. Я шкодую, що не потрапила сюди в той час, коли квітне бузок. Я дуже люблю цей період і намагаюся приїжджати у Ботанічний сад погуляти. Звичайно є бажання. До речі, коли маю можливість, я залишаюся тут на деякий період, на тиждень.

- Одного разу Ви сказали, що живете там, де живе Ваша музика.
- Звичайно.

- В останній час як Вам вдалося розширити географію? Де Ви були з концертами?
- Не знаю. Всюди. Поки лише в Америці не були. Таке життя, що ми їдемо туди, де нас обирають, а це весь світ. Коли ти за рік встигаєш відвідати сотні міст, а ще й відпочити там встигаєш, тоді складається враження, що Земля така маленька. І настільки смішно чути ті теми, що обговорюють в світі – політика, війна, нелюдські сварки, які бувають у світі… Коли ти їздиш по світу і розумієш – земля маленька, тому потрібно поважати і любити один одного. Не треба берегти кордони – треба берегти всю Землю, оскільки в одну мить ми можемо позбавитись не лише кордонів, а всієї Землі.

- Ви часто відвідуєте Україну. Чи не спадало Вам на думку заспівати українською?
- Не знаю. Я знаю лише ті слова, які відчуваю. Оскільки я дуже кохаю країнський народ. Не знаю. Я поки нічого не знаю. Втім, якщо я матиму таку можливість, я не буду вередувати, однозначно. Щиро, лише тому обираю свою мову, аби було цікаво. Якби я співала англійською, це не було б так цікаво. Це фонетика. Це життя. Я не використовую всіх слів, лише ті, які я знаю. І я добре себе почуваю. Це мій щирий вибір.

- Ви слухаєте музику. У вас є якісь переваги? Є улюблений співак?
- Є улюблені виконавці. Звичайно. Наприклад, я дуже люблю Марію Каллас, я дуже люблю піаніста Горовицю, люблю класику, люблю Башмета, люблю прекрасне, Гонашвілі. Я все люблю. Все люблю, що справжнє. І слухаю майже все. Мені цікаво. Сьогодні 21 століття , тому я слухаю і електронну музику, інколи навіть дуже важку. Цікаво абсолютно все. Це все частина людей, це все створено руками та душею людей. Це все треба знати.

Телеканал новин "24"

Розмовляла Ганна Іваненко