Цього разу привезли програму "Найкраще" - пісні із різних альбомів. Втім, що саме лунатиме зі сцени артисти визначають в процесі виступу.

“Що ми будемо співати, я не знаю, тому що зовсім інший простір, вимагається зовсім інший розклад емоцій. Ми після саунд-чеку зберемося, після того як послухаємо який тут саунд, що можна тут співати, а що не поміститься тут, то можна залишити до наступного концерту”, - каже грузинська джазова співачка Ніно Катамадзе.

Черга на концерт Ніно зібралась чимала - шанувальників у неї в Україні багато. За що її люблять? У кожного на це своя відповідь.

“За душу її”, - каже шанувальник Олег.

“Тому, що вона жива і неповторна. І кожного разу різна”, - каже шанувальниця Наталія.

“За душу, яку вона вкладає в свою творчість. Це основне”, - каже шанувальник Павло.

Вже не вперше відвідує концерти грузинської колеги українська співачка Джамала. Каже, встигла особисто познайомитися з Ніно, і тепер ще більше захоплюється її творчістю.

“Вона співає без слів. Це набір звуків, мене це дивує і захоплює. Це чудово, коли людина по-справжньому талановита, співає без слів, співає від душі і робить це унікально”, - каже українська співачка Джамала.

І ось Ніно на сцені. Музика для неї – універсальна мова спілкування. Вона виконує пісні чотирьох різних альбомів і не втомлюється зізнаватися у коханні своїм глядачам.

Втім, на киян таки чекав сюрприз від Ніно. В одній зі своїх пісень, співачка замість звичних "I Love you" заспівала українською - "Я кохаю вас".