У планах Стіва Джобса було створити модель iPod, призначену для відтворення максимально якісного звуку, заявив Янг. Музикант характеризує плеєр як пристрій для "аудіофілів". Він підкреслює, що сам Джобс, незважаючи на те, що був "піонером цифрової музики", вдома слухав виключно вінілові платівки.

Технічних характеристик плеєра Янг не назвав. З його слів випливає, що проект перебував на ранній стадії і його остаточно згорнули після смерті Джобса в жовтні 2011 року.

Ніл Янг відомий як противник MP3 та інших звукових форматів з високим рівнем стиснення. 66-річний виконавець визнає, що для завантаження на пристрій цифрової музики у форматі "без втрат" потрібно багато часу і тому рекомендує меломанам завантажувати "важкі" композиції вночі.

Компанія Apple розробила власний аудіокодек для стиснення музики без втрат — ALAC. Його підтримують багато плеєрів iPod, а також iPhone і iPad. Тим не менш, в музичному магазині iTunes композиції продаються в більш "економному" форматі AAC з бітрейтом 256 кілобіт на секунду.