Про це повідомляють на People.

Новий рекламний відеоролик з’явився на YouTube-каналі італійської марки 18 вересня. У ній такі зірки як Мінаж, актор Томмі Дорфман, модель Барбі Феррейра, актриса Белла Торн та інші знаменитості постали в речах з нової колекції з написами "повія", "товста", "педик" та інші, а сам слоган кампанії звучить "Чим більше ненависті носиш, тим менше переживаєш". Але всього лише за декілька днів користувачі відеохостингу висловили своє незадоволення участю Нікі Мінаж в рекламі.

Читайте також: Відверта Барбі: Нікі Мінаж презентувала новий епатажний кліп: відео

Справа в тому, що у реп-артистки та іншої зірки соцмереж та музичної індустрії Cardi B вже тривалий час розвивається конфлікт. Нещодавно на Тижні моди в Нью-Йорку Нікі отримала від Cardi B туфлею у голову за її постійні цькування в шоу-бізнесі та в особистому житті. Хоч і Мінаж все заперечила і зазначила, що ситуація сфабрикована самою Сardi B, однак користувачі мережі притримуються іншої думки.

"Ви, мабуть, знущаєтесь? Нікі Мінаж – одна з найвідоміших буллі в сфері розваг", – ці та інші коментарі залишали підписники в соціальних мережах, згадуючи конфлікти артистки не лише з Cardi B, а й з блогером Джером Траммелом і журналісткою Ванною Томпсон.