Коли: 29 травня 2020
Де: StereoPlaza (п-т Лобановського, 119)
Вартість: від 1350 грн, у продажу на Concert.ua

Фінська симфо-метал група Nightwish розкрила інформацію щодо свого нового дев’ятого студійного альбому. Отже, нова платівка гурту отримала назву Human. :II: Nature. і побачить світ вже 10 квітня цього року.

“Туомас (Холопайнен — засновник і автор більшості пісень Nightwish, ред.) якось сказав, що кожен раз, коли він створює нову платівку, він намагається закарбувати щось рідкісне та унікальне, пам’ятний та справжній альбомний досвід. У 2020-му році він обов’язково знову досягне своєї мети. Ми завершили запис і з гордістю оголошуємо назву, обкладинку і треклист. Human. :II: Nature. вийде 10 квітня 2020 року”, — повідомила група.

Довгоочікуваний запис — перший за 5 років з моменту виходу альбому Endless Forms Most Beautiful (2015) — буде виданий у форматі подвійного альбому: основний реліз, що міститиме 9 нових пісень, та додатковий CD, на якому буде лише один довгий інструментальний трек, розділений на вісім глав. Ось повний треклист альбому Human. :II: Nature.:

Диск 1:

01. Music
02. Noise
03. Shoemaker
04. Harvest
05. Pan
06. How's The Heart?
07. Procession
08. Tribal
09. Endlessness

Диск 2:

01. All The Works Of Nature Which Adorn The World — Vista
02. All The Works Of Nature Which Adorn The World — The Blue
03. All The Works Of Nature Which Adorn The World — The Green
04. All The Works Of Nature Which Adorn The World — Moors
05. All The Works Of Nature Which Adorn The World — Aurorae
06. All The Works Of Nature Which Adorn The World — Quiet As The Snow
07. All The Works Of Nature Which Adorn The World — Anthropocene (incl. "Hurrian Hymn To Nikkal")
08. All The Works Of Nature Which Adorn The World — Ad Astra

Human. :II: Nature. — перший подвійний альбом Nightwish. Його запис почався у серпні 2019-го року рідному місті Холопайнена. Деякі етапи роботи над релізом проводили у студії Petrax та британському замку Тройкингтон. Як і у випадку з попередніми альбомами Nightwish, у записі приймав участь оркестр, проте, за словами Холопайнена, робота з ним відрізнялась від попереднього досвіду групи.

А вже 29 травня 2020 року Nightwish привезуть свій новий альбом в Україну. Концерт культових фінських симфо-металістів відбудеться у київському клубі StereoPlaza.