Про роман Бреда Пітта і Нері Оксман у ЗМІ заговорили ще на початку квітня 2018 року. За словами інсайдерів, пара познайомилася під час спільного проекту. Та залишатись друзями вони довго не змогли, відтак почали зустрічатись. Проте сама Нері Оксман не давала приводів для таких чуток, адже її частіше бачили папараці у супроводі фінансиста Білла Екмана.

Днями архітектор вирішила відверто розповісти, чи мала насправді роман з голлівудським красенем Бредом Піттом. Несподівану заяву вона зробила журналістам The New York Times. За словами Нері Оксман, вона ніколи не мала стосунків з Бредом Піттом, однак прагне продовжити співпрацю з актором у запланованому проекті. У розмові з журналістами архітектор говорила з повагою, зазначаючи, що він "останній з могікан в епоху Netflix".

"Він втілює в собі і сучасність, і щось позачасове", – зазначила Нері Оксман.


Нері Оксман та Бред Пітт / 24 канал

Нагадаємо, що актори Анджеліна Джолі та Бред Пітт вирішили розлучитись ще в 2016 році. Досі пара розв'язує судові питання, зокрема, подружжя розділить опіку над 6 дітьми. У ЗМІ підозрюють, що голлівудський красень мав кілька романів за цей час. Наразі новою обраницею Бреда Пітта, за інформацією журналістів, є відома "духовна цілителька", відома під ім'ям Сат Харі Халса.