Однак на це у Меган Маркл були свої вагомі причини, повідомив інсайдер журналістам Entertainment Tonigh. За його словами, Саманта Маркл, яка вже неодноразово поливала брудом свою зведену сестру, є непроханим гостем для Кенсінгтонського палацу.

Читайте також: Зведена сестра Меган Маркл "наїхала" на матір герцогині: несподівані подробиці

Палац не хоче йти на примирення, бо вони (родичі Меган Маркл, – 24 канал) просто додають паливо до вогню. Саманта пишається такою увагою громадськості, тому Меган змушена ігнорувати сестру та батька,
– заявив інсайдер.

Саманта Макрл, яка нещодавно прибула на інвалідному візку до Лондона, кілька хвилин безрезультатно прочекала зі своїм партнером біля входу до палацу. Ані Меган, ані будь-який представник королівської сім'ї не вийшли до американки.

Як стверджує інсайдер, так герцогиня Сассекська намагалася всіляко вберегти свою сім'ю від зайвих наклепів американських родичів. Адже скандальна Саманта могла відзначитись черговою заявою про Меган, що негативно могло вплинути на візит подружжя до країн Співдружності націй.

Вона (Меган Маркл, – 24 канал) розуміє, наскільки важлива роль Гаррі в якості представника королеви у Співдружності націй, тому хоче підтримати його. Вони дійсно вважають себе чудовою командою,
– додав інсайдер.

Нагадаємо, раніше Саманта "накинулася" на Меган з образами. Тоді жінка заявила, що якщо їхній батько помре, це буде провина герцогині. За її словами, до Меган Маркл можна достукатися лише через ЗМІ. Також Саманта Грант писала провокативні публікації у Twitter. Згодом в телеінтерв'ю вона вибачилась перед королівською сім'єю за свої скандальні висловлювання в медіа.