Відомий музичний фестиваль Coachella-2019 проходитиме в місті Індіо, що в Каліфорнії, з 12 по 21 квітня. На святі виступатимуть зірки світового рівня. Відкривати гала-концерт запросили знаменитого американського репера Каньє Веста, який гучно відмовився від пропозиції.

Читайте також: Кім Кардашян та Каньє Вест вперше навідались до нової квартири в Маямі: фотофакт

Як повідомляє видання The Guardian, 41-річний хіп-хоп виконавець був готовий погодитися виступати хедлайнером на фестивалі за однієї умови: організатори концерту повинні були побудувати для нього окрему сцену у вигляді купола, на стінах якого транслювалися б відеоефекти.

Представники Coachella-2019 намагалися пояснити співаку, що звести таку сцену за чотири місяці неможливо, оскільки це займе значно більше часу, це по-перше, а по-друге, їм довелося б зменшити кількість вбиралень, що спровокувало б затримку в підготовці до фестивалю. Однак жоден з аргументів не подіяв на Каньє Веста і в останній момент репер відмовився підписувати угоду. Замість нього організатори фестивалю запросили виступати хедлайнером 25-річну Аріану Гранде, яка одразу і з задоволенням погодилася на пропозицію.