Про це представники O.Torvald оголосили на офіційній інстаграм-сторінці. За їхніми словами, онлайн-виступ відбудеться 20 березня об 19.00. Запис проведуть на студії, де будуть присутні тільки учасники колективу. Такі заходи прийняли, щоб дотримуватись умов карантину в час пандемії коронавірусу. Водночас трансляція відбудеться на сайті колективу.

Дивіться також: Джамала назвала фільми, які варто переглянути під час карантину

Цікаво, що меломани зможуть не тільки послухати улюблені пісні, але й поспілкуватись з гуртом. Учасники O.Torvald, зокрема, соліст Женя Галич, дадуть відповіді на всі питання, які цікавлять прихильників.

"Ми вирішили влаштувати абсолютно безпечний онлайн-концерт для всіх наших людей зі всього світу. Справжня вечірка. Голосно, драйвово, в повний звук. В перервах між треками спілкуємось і п'ємо! Готуйте потужні аудіо системи, проплатіть Інтернет і запасіться алкоголем! Ми не користуємось громадським транспортом дорогою на студію. На студії будуть лише учасники групи. Всі заходи безпеки будуть дотримані", – анонсував гурт O.Torvald.

До такого флешмобу вже долучились MELOVIN та The HARDKISS. Артисти вже дали онлайн-концерти у мережі.

До теми: Гурт "Фіолет" готується до онлайн-концерту в рамках національного карантину

Окрім цього, Настя Каменських провела тренування для своїх прихильників, а Джамала та Катя Осадча склали список фільмів, які кіномани можуть переглянути у час карантину. Всі зірки закликають українців залишатись вдома та дотримуватись порад ВООЗ.


Правила, які можуть врятувати життя під час пандемії / Інфографіка 24 Каналу