Так, під час концерту, який відбувся нещодавно, він назвав його "столицею СНІДУ".

Читайте також: З'явилось відео, як невідомі побили забороненого в Україні репера "Гнойного"

"Гнойний" заявив, що Єкатеринбург – столиця СНІДу: відео

Зауважимо, що така репліка виконавця неабияк розбурхала мережу. Не залишилися осторонь скандалу і очільники міста та області.

"Репер "Гнойний", приїхавши в гості, назвав Єкатеринбург "столицею СНІДу". Місто ввічливо промовчало, але зрозуміло, що "Гнойний" – справді гнойний", – зауважив мер Єкатеринбурга Євген Ройзман у своєму Twitter.

Такої ж думки дотримується і губернатор Свердловської області Євген Куйвашев. За словами посадовця, за такий випад у бік обласного центру "Гнойному" слід дати добрячого потиличника, "але "Гнойний" є гнойний".

Додамо, за інформацією російських ЗМІ, Свердловська область розташовується на першому місці в Росії за кількістю ВІЛ-інфікованих на 100 тисяч населення. Зокрема, у Єкатеринбурзі кожен 50-й житель є зараженим ВІЛ.

Нагадаємо, під час одного з реп-батлів, які принесли йому популярність, "Гнойний" заявив, що "українці" не існують як нація. Крім того, у травні 2017 року він виступав у анексованому Криму, давши концерт у Севастополі. У зв’язку з цим СБУ заборонила музиканту в’їзд на територію України.