Російська співачка Лоліта Мілявська влаштувала справжнє шоу просто в аеропорту США перед польотом до Нью-Йорка. Артистка станцювала серед залу очікування, чим неабияк здивувала людей навколо. Витівку Лоліти жваво обговорюють у мережі, зокрема відзначають безглуздий вигляд артистки.

Популярна україномовна інтернет-спільнота "Чоткий паца" створила нову соціальну пародію. Цього разу "жертвою" гумористів стали надвисокі тарифи на комунальні послуги, зокрема на опалення. Зауважимо, що участь у зйомках кліпу взяв український музикант Олег Скрипка, який, виконав частину новоспеченого інтернет-хіта.

Сама ж пісня "Зима прийде" є пародією на одну з найвідоміших композицій гурту ВВ, фронтменом якого є Скрипка, "Весна".

"Зима близько"

Обережно, чорний гумор! Цього тижня колишній хорватський генерал Слободан Пральяк випив на засіданні Міжнародного трибуналу по колишній Югославії отруйну речовину з вмістом ціаністого калію. Зазначимо, що в Гаазі розглядалась скарга Пральяка і ще п'яти боснійських хорватів, вирок яким за військові злочини винесли в 2013 році. Тоді Пральяка засудили до 20 років в'язниці. Невідомо чому, проте ця зовсім невесела подія стала приводом для поширення у мережі інтернет-мемів.

Додамо, що українці, зокрема, жартували в мережі про "польські бляхи" та завішаний рекламними вивісками житловий масив Позняки у Києві.


Жарт про "польські бляхи"

Не оминули увагою користувачі соцмереж і новину про те, що британський принц Гаррі офіційно оголосив про заручини з актрисою Меган Маркл. Зокрема, у повідомленнях та мемах звертається увага на те, що цей шлюб є не надто бажаним для королеви Єлизавети ІІ.


Жарт про одруження принца Гаррі та Меган Маркл