8 радіостанцій: Люкс ФМ, Радіо 24, Хіт ФМ, Русскоє радіо Україна, Любимое, Шансон, Наше радіо, Радио Пятница — розпочали 15 липня проект "Український формат" — це конкурс нової української пісні.

Конкурс триватиме з 15 липня по 24 серпня. Усе, що потрібно для участі: завантажити нову україномовну пісню на сайті і чекати результату голосування журі.

Пісні прийматимуться з 15 до 24 липня. Після цього журі вибере 8 фіналістів, пісні яких до 24 серпня потраплять у ротацію радіостанцій-організаторів конкурсу, а слухачі — зможуть проголосувати за композиції, які їм найбільше сподобаються.

У День Незалежності України фіналісти виступлять на гала-концерті у Київі. Під час шоу відбудеться sms голосування та голосування членів журі. І в цей же день Україна дізнається імена нових зірок, яких буде визначено на основі трьох виставлених оцінок.

Призовим фондом конкурсу будуть грошові кошти, отримані від смс голосування. Учасник-переможець отримає 50% призового фонду, відповідно учасники, які посядуть 2-ге та 3-тє місця — 30% та 20% призового фонду.