Захід довірили відкривати Нікі Мінаж. Знаменита хіп-хоп виконавиця у футуристичному костюмі робота виконала спільний із кращим ді-джеєм світу Давідом Ґетою суперхіт "Turn Me On".

Запаливши публіку у залі, перейшли до урочистої частини вручення почесних премій.

Тріумфатором, як ми вже зазначали, стала кантрі-співачка Тейлор Свіфт. Зірка перемогла у трьох номінаціях - "співачка року", "кращий альбом", а також у своєму жанрі "краща кантрі-виконавиця". Зірці бракувало слів, такої кількості нагород вона, схоже, не очікувала.

"Це якесь божевілля. Хочу подякувати моїм фанам, фанам і ще раз фанам - все завдяки їм", - сказала співачка Тейлор Свіфт.

Чимало переможців AMA не змогли відвідати вечір. Серед них "краща соул R&B-співачка" Бейонсе, володарка "кращого соул R&B-альбому" Ріанна, а також іменована одразу двома титулами "поп-рок співачка" і власниця "кращого поп-рок альбому" Адель.

Перші дві не прийшли, бо перебувають у концертних турне, тоді як у британської виконавиці проблеми зі здоров’ям.

А от кращий "поп-рок гурт" Maroon 5 зміг піднятися на сцену за нагородою особисто.

Особливе шоу для гостей приготувала Дженніфер Лопес. Після нової ліричної композиції "Papi" зірка виконала також добре відомий всім суперхіт “On the Floor” у компанії репера Pitbull.

Такі старання зірки американські прихильники гідно оцінили, присвоївши Джей Ло перемогу у номінації "Краща латиноамериканська співачка". За нагородою красуня піднялася у розкішній вечірній чорній гіпюровій сукні.

"Це був дійсно дивовижний рік для мене. Злети і падіння, захоплення, подив - так багато всього. Я дуже вдячна за щастя, за мою родину, моїх прекрасних діток і за …не знаю як сказати навіть…", - казала співачка Дженніфер Лопес.

Своєю творчістю присутніх потішила також Кеті Перрі, яка виконала найсвіжіший на сьогодні власний ліричний сингл "The One That Got Away".

Відзначили нагородами American Music Awards також ще одну рожевоволосу зірку Нікі Мінаж. Їй дісталися премії як "кращій реп і хіп-хоп співачці" та "власниці кращого альбому" у цьому жанрі з платівкою "Friday".

Завершували вечір енергійні хлопці з гурту LMFAO.