Конкурсну композицію вже можна почути на Youtube. На великій сцені пісня зазвучить вже 17 лютого, під час другого півфіналу Нацвідбору на Євробачення-2018 на телеканалах СТБ і UΛ:Перший о 19:00.

Читайте також: Відбір на Євробачення 2018: пісні та біографії усіх учасників від України

Своє захоплення і підтримку висловив і репер Потап в Instagram, який зазначив, що вболіває за неї: "Я Голосую за маленького Ангела любові, природи і музики! Підтримайте мене й Інгрет!".

Вихід конкурсної пісні "Save My Planet" прокоментувала і сама Ingret Kostenko.

Сьогодні напевно один з найбільш хвилюючих днів в моєму житті. Вперше я випустила свою пісню, це взагалі не передати емоціями. Хочеться сміятися, плакати, стрибати і це все одночасно,
– зазначила співачка.

Нацвідбір на Євробачення-2018: Ingret Kostenko – "Save My Planet":

Ingret Kostenko – українська співачка, яка заявила про себе участь у шоу "Х-фактор" (6 сезон) та "Голос країни" (7 сезон). У "Голосі" дівчина дібралась аж до суперфіналу та поступилась перемогою.


Учасниця Нацвідбору на Євробачення 2018: Ingret Kostenko

Зараз вже співачка відчуває в собі сили підкорити Нацвідбір на Євробачення 2018. Костенко хоче своєю творчістю подарувати усім навколо казку, яку вона створює музикою. Цього року співачка вирішила піти далі та спробувати свої сили у Нацвідборі на Євробачення-2018. Наразі вона активно працює над своєю композицією "Save My Planet" для пісенного шоу.