Головну роль в опері виконує Олександр Мельничук. Він грає роль жорстокого царя Вавилону, який захоплює єврейські землі.

Народна артистка України Анжеліна Швачка виконує роль дочки царя — Фенени. За сюжетом, вона зрікається своєї Батьківщини заради кохання.

Декорацій у постановці аж вісім — для кожної з восьми картин. Востаннє "Набуrко" ставили у Києві ще двадцять років тому. Тепер опері подарували друге життя, змінили акторський склад та додали сучасності.

Ми відчули, що глядач цікавиться цією виставою і вирішили створити принципово нову постанову цього твору. Я намагався зробити цю постановку динамічною, живою, рухливою,
— розповів режисер-постановник Анатолій Солов’яненко.

Над цією оперою працювали майже рік. Для двохсот акторів вручну пошили більше 300 костюмів. Вся опера виконується італійською мовою з субтитрами.

В основі сюжету "Набукко" — біблейська історія про те як єврейський народ полонили вавилоняни, але іудеї знову вибороли свою свободу. Сюжет - як ніколи актуальний для України. Ця вистава не сходить зі сцен провідних опер світу вже півтора століття. Постановники сподіваються, що і київська версія стане відомою на весь світ.