Відео опублікували на ютуб-каналі Міжнародного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України.

Цікаво також: На найвищій вежі Канади виконали український "Щедрик": святкове відео

У ці святкові дні бажаємо всім вам, міцного здоров’я, щастя, благополуччя та гарного святкового настрою. Нехай духовне тепло Великого християнського свята – Різдва Христового наповнить ваші домівки миром та злагодою, розумінням та любов’ю. З Новим роком та з Різдвом Христовим!
– так підписали відео у Нацгвардії

Як нацгвардія привітала українців і заспівала "Щедрика": дивіться відео

Чим унікальний "Щедрик"? Колядку "Щедрик"написав український композитор Микола Леонтович. Перша редакція пісні була записала приблизно в 1901 році. А вперше "Щедрика" виконали студенти Київського Університету в грудні 1916. Проте після приходу радянської влади, пісня втратила популярність.

Саме українські емігранти привезли мелодію і текст українського "Щедрика" за океан. У 1919 році композиція була представлена для західної публіки Українським Національним Хором під час Європейського та Американського концертного туру.

У 1936 американський композитор Петро Вільховський написав англійський текст "Щедрика" і назвав колядку "Carol of the Bells" – за його словами, пісня нагадувала йому звуки дзвоників. Після цього вона стала однією із найпопулярніших різдвяних пісень у світі.