Учора, в четверту суботу листопада, в Україні вшановували пам'ять жертв Голодомору. Наталка Денисенко не оминула увагою пам'ятний день та розповіла свою історію.

До теми "Не можемо забути": зірки висловилися про День пам'яті жертв Голодоморів

Наталка Денисенко про Голодомор

Акторка зізналась, що її бабуся Уляна пережила часи Голодомору, тому Наталка знає всі страшні історії з перших вуст.

Голод… Мій рід пережив це. Історії, коли діти їли листя, ще не найстрашніші, на жаль. Коли я була підлітком складно було уявити що таке було можливо… Але після повномасштабного росіяни таке робили й у 21 столітті – морили людей голодом на окупованих територіях,
– нагадала Наталка Денисенко.

Актриса пригадала своє дитинство, коли її бабуся вставала зранку, розтоплювала піч та готувала дуже багато страв. Вона завжди хвилювалась, коли хтось з онуків погано їв.

"Такий слід на все життя, він лишився і в моєї мами й в мені. Бо завжди, коли хтось приходить в гості, чомусь найголовніша думка – це нагодувати й пригостити чимось смачним. Запаліть сьогодні свічку в пам'ять про Жертв Голодомору", – закликала Наталка.

Наталка Денисенко про слід Голодомору: відео

Як Україна вшановувала пам'ять жертв Голодомору

  • Президент Володимир Зеленський разом з першою леді, прем'єром, Головнокомандувачем ЗСУ Залужним, іншими високопосадовцями та іноземними лідерами відвідав Успенський собор та вшанував пам'ять жертв Голодомору.
  • У центрі Львова відбувся молебень пам'яті. Там жителі й гості міста запалили свічки та лампадки. Кияни натомість зібралися біля Меморіалу жертв Голодомору.
  • Збройні Сили України також долучилися до акції "Запали свічку пам'яті" в окопах, штабах, на кораблях і винищувачах.