Попри чималу кількість творчих проектів 43-річна Наталія Могилевська знаходить час на спілкування зі своїми прихильниками в Instagram. Артистка ділиться у мережі свіжими новинами та запланованими заходами.

Читайте також: Співачка Наталія Могилевська змінила імідж: несподівані фото

Днями Наталія Могилевська здивувала підписників блогу несподіваним зізнанням. За словами співачки, вона тимчасово буде жити у Харкові, адже саме в цьому місті заплановані її нові проекти, зокрема, участь у "Слобожанській Лізі сміху".

Я вирішила переїхати до Харкова на деякий час. Через непереборне тяжіння. Вранці я буду з дітьми в філії моєї дитячої талант-школи, яка щойно відкрилася на Полтавському шляху, а вечорами – на "Слобожанській Лізі Сміху". Вчора я провела приголомшливий вечір, і в мене тепер є дві "мої" команди. Повірте, мені самій цікаво, що з цього вийде,
– поділилась Наталія Могилевська.

До несподіваного допису співачка додала фото зі зйомок "Слобожанської Ліги сміху". Перед прихильниками вона постала у чорному вбранні та ефектному піджаку. На знімках Наталія Могилевська не приховувала свого щастя від участі у проекті.