Близько вересня цього року Наталія Могилевська спричинила чутки про роман з відомим мільйонером та бізнесменом Олегом Рижовим. З часом вона спростувала теорії шанувальників. Але нещодавно на сторінці співачки в інстаграмі з'явились нові фото з ним.

Цікаво Біля ялинки з доньками: Оля Полякова вразила сімейним затишком – різдвяне фото

Нові фото Могилевської з мільйонером

Артистка та бізнесмен відвідали в Києві містечко зимових розваг, чим знову заінтригували мережу та підігріли давні чутки про роман. Разом з ними на відпочинок прибули Сергій Перман, Катерина Кухар, Юрій Ткач та Ірина Білик.

Для проведення часу на дозвіллі Наталія Могилевська продемонструвала стильний образ. Вона позувала перед камерою в чорних шкіряних штанах, білій блузці та дублянці молочного кольору. Вона розпустила волосся та вклала його легкими хвильками. На обличчі зірка зробила гарний макіяж. Вона нафарбувала очі чорними тінями в стилі smokey eyes, а губи підкреслила бежевою помадою.

Ви любите Новий рік? Я обожнюю. Ніч чудес, щастя, ніч, коли мрії збуваються. Казково прикрашені ялинки, запах мандаринів, веселі новорічні пісні. В цьому році, звичайно, "Натусик". В якості діджея зіграв мій Олег Рижов. До Нового року залишилося зовсім небагато часу. Це був казковий вечір,
– написала Наталія Могилевська під фото.

Для перегляду всіх фото гортайте праворуч: