Українська співачка, авторка пісень, солістка державного джазового оркестру Украни, фіналістка проєкту "Х-фактор 6" Наталі Папазоглу перемогла на міжнародному співочому конкурсі Turkvision 2020. Про це повідомляють на сторінці Міністерства закордонних справ України у фейсбуці.

Цікаво Музичні новинки 2020 року: вибухові хіти українських та зарубіжних музикантів

Виконавиця представила на конкурсі пісню гагаузькою мовою "Tikenli yol", назва якої перекладається як "тернистий шлях". Текст і музику написала вона самостійно, а художній переклад здійснила Людмила Базаджи.

Це моя історія про боротьбу за життя, історія сили і світла. Якщо у вас є хороші наміри і чиста душа, ви завжди будете вигравати. Ця пісня має дуже сильний і глибокий сенс. Вона емоційна. Це – крик душі,
– розповіла про пісню переможниця.

Наталія Папазоглу народилась в Івано-Франківській області, але має гагаузьке коріння, бо її батько за національністю гагауз, а його прізвище в перекладі означає "син священника".

Дивитися виступ Наталі Папазоглу онлайн:

Що відомо про конкурс Turkvision

Міжнародний пісенний конкурс Turkvision – це аналог Євробачення, який проводиться для тюркських країн. У ньому можуть взяти участь громадяни інших країн, що мають тюркське походження. Конкурс був заснований і вперше проведений у 2013 році.

Досі перемогу у конкурсі отримували учасники із Азербайджану, Казахстану і Киргизстану. В 2020 році конкурс пройшов вчетверте, в ньому взяло участь 26 конкурсантів. Через пандемію коронавірусу Turkvision проходив в онлайн-форматі.