Кумедну композицію Настя Каменських представила в ранковому шоу "Вдалий ранок" на Радіо МАКСИМУМ.

Читайте також: Я шалено щаслива, – Настя Каменських розповіла про свої стосунки

У пісні співачка звернулась до Укравтодору з проханням полагодити дороги, які місцями й складно назвати автошляхом. Курйозне звернення зірка наспівала в музиці до пісні "Ето моя ночь". Запальний хіт неабияк пасував до тексту.

Я хочу, щоб ти щось гарне зробив за день, щоб ями всі асфальт навік закрив, а не пень. Постав хештег "можу все", роби, латай все шосе. Швидко зроби, мов метеор, Укравтодор,
– кумедно заспівала Настя Каменських.

Питання жахливих доріг дуже близьке для кожного українця, адже, мабуть, не знайдеться й одного власника машини, який би не нарікав на автошляхи в державі.

Дивіться відео пісенного звернення Насті Каменських до Укравтодору:

Окрім цього, Настя Каменських зіграла у гру з ведучими радіо. Зірка підбирала риму до звичайних слів. Наприклад, до Потапа вона дібрала слово "храп", а до Настя – щастя. Кумедний результат потішив саму співачку, яка схвильовано виконувала умови гри та реготала після кожної відповіді.

Дивіться відео кумедної гри за участю Насті Каменських:

Нагадаємо, що у жовтні 2017 року Настя Каменських оголосила про перерву у співроаці з Потапом. За словами інсайдерів, це було прогнозоване рішення, адже співаки повинні розвиватись. З того часу Настя Каменських розпочала сольну кар'єру під псевдонімом NK та дивує прихильників відвертими знімками.