Після ефектного виступу на концерті "Вечір прем'єр з Катериною Осадчою", де Настя Каменських засвітила нову зачіску та представила пісню "Тримай", зірка вирушила на відпочинок. Саме там співачка робить пікантні знімки, якими активно ділиться з прихильниками.

Читайте також: Настя Каменських виклала пікантне фото

Цього разу Настя Каменських позувала перед камерою у вбиральні. Зірка грайливо прикрила обличчя руками. При цьому співачка вбрана в шорти та спідню білизну. Настя Каменських прикрила груди рожевим рушником, оголивши при цьому живіт. Буденна зачіска, маска для сну та рожева піжама свідчать про те, що зірка тільки проснулась.

За лічені години понад 60 тисяч підписників знаменитості вподобали новий допис. Прихильники Насті Каменських розділились у коментарях на два табори: одні не стримували компліментів, а інші ж порадили співачці ще не оголювати живіт, оскільки їй ще потрібно попрацювати над своїм тілом.

Нагадаємо, що Настя Каменських виступала в дуеті з Олексієм Потапенком, більш відомим як Потап. У жовтні 2017 року співаки заявили про творчу паузу, чим засмутили тисячі прихильників. За словами кліпмейкера Леоніда Колосовського, причиною розпаду дуету стала звичайна еволюція артистів.