Популярна українська співачка презентувала новий кліп та пісню A Huevo. Ролик вона опублікувала на своїй сторінці в ютубі.

Цікаво Монатік презентував мюзикл "Ритм": музикант поєднав 13 артистів - відео

Новий трек – це поєднання латиноамериканских мотивів з європейськими ритмами. Настя Каменських робить абсолютно іншу музику і таким чином популяризує мексиканську та іспанську культури в Україні та поза її межами.

Я насолоджуюся симбіозом таких колоритних культур, як української та мексиканської. Їх яскравий настрій присутній у кожному треці мого нового альбому. Музика не має меж, як і моя любов до нового,
– зізнається Каменських.

У кліпі Настя поставала в різноманітних образах: від яскравого у блакитному костюмі з рожевою сорочкою до зухвалого в шкіряній куртці, леопадрових штанах та металевого бра. Ще одним був образ імператриці. На ньому співачка позувала в піджаку з прикрасами та кольорів прапора Мексики: зеленого, червоного та білого.

Тільки за декілька хвилин кліп отримав безліч схвальних відгуків: "Це щось неймовірне! Йди вперед до Греммі!", "Справжня мексиканка з українськими коренями", "Це супер", "Як завжди на висоті", "Два місяці очікувань вартували того".

Дивитися офіційний кліп NK – A Huevo онлайн: