Новий відеоролик вже представлений на ютубі та всіх музичних платформах.

Дивіться також Настя Каменських показала, як з Потапом записувала нову пісню у домашній студії: відео

У дописі під відеороликом зазначається, що це пісня про глибокі і сильні почуття, які охоплюють все тіло і кидають у вир яскравих і пристрасних емоцій. Такі вібрації народжуються в момент злиття двох душ, оповитих незрозумілою енергією взаємної прихильності.

Нову пісню Vibe Настя Каменських написала зі своїм чоловіком Потапом. Закохане подружжя вклало у слова всі емоції, які вони відчувають.

Людина володіє неймовірним даром – вібраціями, які ми маємо. І кожен з нас може дарувати один одному енергетичні посили, немов меседжі. Пісня називається Vibe, тому що вона передає всі ті емоції, які я відчуваю. У ній є все глибинні відчуття, жіночі переживання. Це історія неймовірного кохання. У кожній миті, в кожній ноті присутні сильні вібрації пристрасті і потягу. Хочу, щоб слухач поринав у них і відчув цю силу сповна,
– зазначила співачка.

У кліпі Настя Каменська постала в різноманітних образах. Знаменитість знялася у чорній обтислій сукні з глибоким вирізом, у зухвалій шкіряній куртці з африканськими кучерями та в рожевій шубі. Зйомки проходили в ТРЦ Gulliver. Особливого шарму відеоролику додавало нічне місто. В кінці кліпу, в якому йшлося про історію кохання з’явився Потап.

За першу годину прем’єри кліп отримав безліч позитивних відгуків. Деякі фанати побачили у новій відео роботі Насті Каменських відгомін колишнього дуету з її чоловіком.

"Дуже нагадує старі пісні з Потапом", "Дуже красиво. Мурашки по шкірі", "Пісня всім зайде на 100%", "Шикарно, як завжди", "Просто неймовірно", "Це шедевр. Чудова робота", "Хочеться під шум прибою танцювати під цю пісню вдвох", – написали фанати в коментарях.

Офіційний відеокліп на пісню Vibe: дивіться відео