Як відомо, Оля Полякова та Даша Астаф'єва зіграли головні ролі в українській комедії "Свінгери 2". В основі сюжету фільму – дві подружні пари, які, щоб урізноманітнити своє життя, вирішили помінятись партнерами. В одній з пікантних сцен героїні фільми палко цілуються.

Читайте також: Пішла по губам: Оля Полякова прокоментувала палкий поцілунок з Дашою Астаф'євою

У програмі "Світське життя" Даша Астаф'єва вирішила прокоментувати відверту сцену. За словами співачки, кожна дівчина має такий досвід, тому в цьому нічого епатажного не вбачає.

Хто не цілувався зі своєю подругою? Та я не вірю. 98 відсотків дівчат це робили або в тверезому, або в не дуже стані. І нічого такого у поцілунку з жінкою немає для мене. Ми просто отримували задоволення і насолоджувалися одна одною. Це абсолютна норма,
– зізналась Даша Астаф'єва.


Оля Полякова та Даша Астаф'єва у комедії "Свінгери 2" / скріншот

На знімальному майданчику, за словами артистки, вони з Ольою Поляковою були досить сором'язливими.

"От ми домовляємося, хто перший буде починати поцілунок? І так це тривожно, незважаючи на те, що і Оля секс-символ, і мене неодноразово називали секс-символом. Але ми такі дуже цнотливі на майданчику", – додала Даша Астаф'єва.

До слова, прем'єра комедії "Свінгери 2" запланована на 7 березня 2019 року. Головні ролі у кінострічці виконали Оля Полякова, В'ячеслав Довженко, Михайло Кукуюк, Даша Астаф’єва, Анна Саліванчук та Олексій Вертинський.