У програмі "Світське життя" Монатік відверто зізнався, що його дружина навряд чи ревнувала до красуні, яка ззовні дуже схожа на неї. За словами артиста, він ніколи не давав приводів для недовіри.

Читайте також: Монатік знявся в пікантній фотосесії з оголеними моделями: фото

"Можливо, десь щось проскакувало, але навряд чи ревність. Адже я не даю жодного приводу. Ми максимально розуміємо, що таке професія, а що таке особисте життя. А в особистому житті я, принаймні мені так здається, не давав приводу для ревнощів", – розповів Монатік.

Співак зізнався, що його дружина Ірина Демічева при перегляді кліпу "Зашивает душу" могла згадати їхні романтичні прогулянки та поностальгувати за минулим. За словами Монатіка, у ролику режисер Таня Муіньо фактично зобразила його історію кохання.

Життя, тільки трішки гіперболізоване задля кадру. Звичайно ми не стрибаємо в канали Венеції, хоча ми могли б,
– додав Монатік.

Окрім цього, артист прокоментував порушення закону, на яке Монатік пішов задля ефектного кадру. У кліпі співак з моделлю пірнув у канал Венеції, за що міг отримати чималий штраф. Та не тільки грошова компенсація загрожувала Монатіку: часто канали дуже забруднені, від чого в італійському містечку стоїть неприємний запах.

"Я в дитинстві купався в річці Стир. В принципі я не бридлива людина і це ж не класно буде, якщо вони туристам скажуть, що туди можна пірнати. По-друге, там штраф 500 євро за такі стрибки. Але ми не платили, нас не спіймали", – розповів Монатік.

Дивіться відео кліпу Монатіка "Зашивает душу":